У ЗМІ розповіли, що чекає на російську економіку в найближчі півтора роки

Читать на русском
Росія, санкції, провал

Санкції діють у довгостроковій перспективі: отримати миттєвий результат від них неможливо, тож не слід вважати, що санкції марні. Але до чого вони приведуть економіку рф найближчими роками?

Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«Економісти найближчі півтора року прогнозують падіння експорту», ​​- зазначено у публікації.

На сайті сказано, що здебільшого це торкнеться вивезення енергоресурсів: нафти та вугілля. Також наголошено, що зберігатимуться великі дисконти на російські енергоносії, що призведе до значного скорочення доходів країни-окупанта.

«По мірі адаптації росії та її торгових партнерів, що залишилися, до нових умов, імпорт країни буде відновлюватися значно швидше за експорт. Відтак витрати держави зростатимуть», - зазначено на сайті.

Як зазначено в публікації, через дефіцит обладнання, а також комплектуючих, російські компанії не зможуть нарощувати виробництво до такої інтенсивності, щоб задовольняти навіть внутрішній попит російських споживачів.

«Оскільки бізнес втрачатиме свій потенційний дохід, значить і відрахування до бюджету у вигляді податків зменшаться», - сказано на сайті.

Як повідомляла Politeka, журналістка Катерина Котенкова розповіла, коли звалиться російська економіка.

Також Politeka повідомляла, що економіст Олексій Кущ розповів про наслідки санкцій: Зараз росія переходить до фази структурної трансформації.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще