Микола Томенко пояснив про шкідливість управлінського принципу: Брак системної державної політики

Читать на русском
николай томенко

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів. Також зазначимо, що думка експерта може не збігатися з позицією редакції.

На тлі обговорення масового БЮДЖЕТНОГО МАРОДЕРСТВА чиновництва від Києва до віддалених гірських сіл, зовсім загубилися питання СВІТОГЛЯДНОГО і ГУМАНІТАРНОГО характеру. Хаотичні кроки у творенні Українського світу та очищенні від «русского міра» губляться через брак системної державної політики.

Нагадаю, логіку, точніше відсутність логіки у світоглядній війні влади за Україну:

- заборонили партії зрадників Медведчука-Шарія-Сальдо…

і залишили із мандатами депутатів ВР і місцевих рад від заборонених партій майже у 4 тисячі осіб;

- провели обшуки у колаборантів із московського патріархату, відкрили низку кримінальних справ…

і досі не ухвалили Закон про обмеження та заборону діяльності релігійних оргаганізацій афільованих з країною-агресором;

- узаконили поняття «українофобії»…

і досі не передбачили кримінальної відповідальності за її прояви;

- профінансували сатиричні шоу та запланували профінансувати із бюджету розважальні програми своїх друзів…

і не підтримали фінансово зйомки художніх і документальних фільмів на військову та історичну тематику…

- визначили Законом місце і механізм створення Національного меморіального військового кладовища…

і забули підписати цей Закон…

Досі у воюючій Україні ВІДСУТНІ:

- гуманітарна рада із авторитетних і патріотичних особистостей при Президентові для визначення стратегії і світоглядних пріоритетів Держави;

- віце-премʼєр-міністр в Уряді, який відповідає за гуманітарну політику в країні;

- новий міністр спорту, який би не суміщав посаду з керівництвом в НОК;

- новий міністр культури…

Гуманітарна робота місцевої влади ж нині зводиться до фінансування фестивалів, фонтанів, бруківки, островів розваг…, щоб народ відпочив від війни?!

Насправді ж ВТРАТА кожного дня державної роботи у СВТОГЛЯДНІЙ царині - це не просто помилка, це ШКІДНИЦТВО.

Бо ПЕРЕМОГУ, хоча із великими втратами, ми однозначно ЗДОБУДЕМО, але мусимо зробити все, щоб при цьому НЕ ВТРАТИТИ УКРАЇНУ!


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще