Політтехнолог Олександр Кочетков заявив, що вибори в Україні обов’язково будуть: «Політичний процес у нас не припиняється»

Читать на русском
Політтехнолог Олександр Кочетков заявив, що вибори в Україні обов’язково будуть: «Політичний процес у нас не припиняється»

Політтехнолог Олександр Кочетков повідомив, що вибори в Україні залежать насамперед від подій на фронті.

Про це він розповів на своєму каналі.

«Вибори обов’язково будуть в Україні, тому що політичний процес у нас не припиняється ніколи. Вибори будуть, ніхто не знає коли, але колись обов’язково все-таки вони будуть», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, навіть зараз, під час війни деякі політики вже активізували свою перевиборчу діяльність, зокрема почали роздавати гуманітарну допомогу, якісь листівки поширювати тощо. Як зазначив Олександр Кочетков, вибори в Україні в будь-якому разі залежить тільки від одного чинника – перебігу подій на фронті.

«Фронт буде повністю визначати все, що відбудеться в політичному сенсі в Україні», - заявив Олександр Кочетков.

Як писала раніше Politeka, війна увірвалася в росію, Подоляк розкрив, що буде далі: «Тікайте самостійно, поки можна».

Також Politeka повідомляла, що з’явилися обнадійливі новини з найгарячішої точки на фронті: «ЗСУ досягли головного».


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще