Безліч прорахунків, - політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чому росія сподівалася швидко захопити Україну

Читать на русском
Борис Тизенгаузен

Політтехнолог Борис Тизенгаузен повідомив, що росія зробила дуже багато помилок під час війни.

Про це він розповів на своєму каналі.

«Ідеологи російські розраховували, що зараз захоплять Україну швидко, за 10 днів, там і санкції не встигнуть запровадити, а далі з позиції сили набагато простіше розмовляти. Я не розумію ще однієї простої речі: чому така величезна кількість прорахунків у стратегічному плануванні, в інформаційному, зокрема. Я вже мовчу про військове», – повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, росія під час війни зробила так багато помилок, бо вважала, що українець діятиме під час війни, як росіянин. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, росія щиро сподівалася, що українці або всі втечуть із країни, або покірно погодяться на умови росії.

«Вони ж модель поведінки росіян закладали, напевно, коли моделювали, що відбуватиметься в Україні», - заявив Борис Тизенгаузен.

Як писала раніше Politeka, Руслан Бізяєв розповів, чи буде затишшя на фронті на Новий рік.

Також Politeka повідомляла, що в Міноборони зробили заяву після нової атаки росії: «У нас є таємна зброя».


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще