Політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, чому лукашенко теж винен у геноциді українського народу

Читать на русском
Шейтельман

Політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, що лукашенко відкрито заявив, що знищуватиме всіх українців.

Про це він розповів на своєму каналі.

«Найважливіша заява самого лукашенка. Наступного дня після саміту він зробив заяву, яка поставила остаточного його в один ряд уже з організаторами геноциду. Мало того, вона його поставила, можливо, на чолі цього списку», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, лукашенко став першим, хто закликав до повного, тотального знищення українців відкрито. Як наголосив Михайло Шейтельман, жоден із політичних діячів не закликав ще до цього публічно, ніхто ще не заявляв так відкрито, що мета війни – знищити всіх українців.

«Лукашенко сказав наступне: «Час Зеленському та Україні зупинитися, інакше не буде взагалі нікого і нічого». І далі він пояснив, що має на увазі саме знищення всіх українців. Тобто він пообіцяв, що знищуватиме кожного українця», - заявив Михайло Шейтельман.

Як писала раніше Politeka, понад півтисячі окупантів загинули на українській землі лише за добу, лікарні переповнені: зведення Генштабу.

Також Politeka повідомляла про контрнаступ ЗСУ: названо можливі терміни, коли чекати хороших новин із Запорожчини.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще