Філософ Святослав Вишинський розповів, чим українці за кордоном відрізняються від тих, хто лишився вдома

Філософ та публіцист Святослав Вишинський поділився думкою про українців.
Читать на русском
Філософ Святослав Вишинський розповів, чим українці за кордоном відрізняються від тих, хто лишився вдома

Про це він розповів на своєму каналі.

«Перемога у нас точно одна. Але дуже схоже, що 24 лютого українці прокинулися розділеними на два племені: корінних і тих, хто поїхав. Перші – матеріалісти, які люблять Україну тут простою любов’ю, а другі – піднесені ідеалісти, кохання для них – це платонічна ідея, вони, як філософ Діоген, носять батьківщину в серці однаково і в Лондоні, і в Нью-Йорку», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами філософа, умовності для втілення духу не мають ні ваги, ні значення. Як підкреслив Святослав Вишинський, для цього нового прошарку українців взагалі не важливий просторово-часовий континуум.

«У платонівському світі ідей вони давно подолали двоїстість сприйняття та діалектичні протиріччя», - заявив Святослав Вишинський.

Як писала раніше Politeka, Каменських помітила пророчі слова в українському гімні: «Навіть сьогодні...».

Також Politeka повідомляла, що зірка «Кріпосної» Денисенко зізналася, що тримає її в Україні поки багато акторів за кордоном: «Єдина перешкода...».


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще