«Зберегти головне, що призводить до перемоги у війні, – ініціативу»: Григорій Тамар розповів, як звільнити Крим

Офіцер армії Ізраїлю у відставці Григорій Тамар заявив, що Україна може закінчити війну з росією вже до зими, і пояснив, що треба зробити для визволення Криму.
Читать на русском
«Зберегти головне, що призводить до перемоги у війні, – ініціативу»: Григорій Тамар розповів, як звільнити Крим

Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Зберегти головне, що призводить до перемоги у війні, – ініціативу. Ви цю ініціативу вирвали зубами у російської армії приблизно місяць-півтора тому. Зараз, якщо ви нарощуватимете тиск на херсонське угруповання, можете домогтися його полону, що було б насправді набагато ефективнішим за знищення в політичному сенсі», - зазначає Григорій Тамар.

Як він пояснює, у разі руйнації херсонського угруповання ЗСУ вдасться створити пряму загрозу Криму з суші, перерізаючи комунікації, які дозволяють постачати півострів, і вийти на його кордони. Також експерт говорить про поразку Кримського мосту, що дасть результат навіть без його знищення, адже досягти блокади кримського угруповання можна буде і лише тримаючи його під вогневим впливом.

«А те, що ви можете завдавати болісних точкових ударів по складах з боєприпасами, по вузлах зв'язку, по командних пунктах, по скупченню військ противника, це ви продемонстрували за останні 100 місяців», - наголошує Григорій Тамар.

Військовий констатує, що блокада кримського угруповання призведе до його капітуляції, якщо при цьому воно буде під інтенсивним вогневим ураженням. Крім того, додає він, Україна зможе все краще постачати свої війська, якщо путін і далі підвищуватиме ставки, адже це змусить Захід постачати все більш досконалу зброю.

Як повідомляла Politeka, Новохатський повідомив, що росіянин зі зброєю в руках може спричинити хаос.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, що сьогодні війська росії зіткнулися із серйозними логічними проблемами.




Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще