Бюджет зарплат становить 50%, - Сергій Міхно пояснив, навіщо у США обмежують кількість вчителів

Підприємець Сергій Міхно повідомив, що половина бюджету школи йде на зарплати вчителям.
Читать на русском
Бюджет зарплат становить 50%, - Сергій Міхно пояснив, навіщо у США обмежують кількість вчителів

Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Як розподіляється бюджет на школи та яку зарплату отримують вчителі? Школи утримуються виключно з податку на нерухомість. Таким чином ми отримуємо суму бюджету школи на 1000 школярів. Бюджет зарплат становить 50% від грошей із податку на нерухомість. Далі якийсь бюджет іде на шкільну команду, на придбання канцтоварів, на роботу школи», - повідомив Сергій Міхно.

За словами підприємця, 50% всього бюджету школи в США йде на виплату зарплат вчителям. Таким чином там штучно обмежують кількість вчителів та зарплат на одну школу, оскільки бюджет теж обмежений. Ще одне обмеження для шкіл у США – це мінімальна зарплатня.

"Тобто тут шкільні вчителі отримують ту суму заробітних плат, яка у них стоїть у розподілі зарплат за годину", - зазначив Сергій Міхно.

За словами підприємця, у США місцева адміністрація чи адміністрація школи вирішує, скільки отримуватиме вчитель, і тому в різних штатах зарплата вчителя дуже відрізняється.

Як писала раніше Politeka, Андрій Пелюховський пояснив, як частково вирішити проблему із безробіттям.

Також Politeka писала, що підприємець Павло Себастьянович пояснив, що таке суб'єктність та як її досягти.


Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Велетні серед хат: на Житомирщині зубрів, що гуляли селом, перегнали пішки 27 кілометрів заради порятунку

Держекоінспекція підрахувала збитки: за тиждень порушникам пред'явлено претензії на понад 3 мільйони гривень

Показати ще