На виплату пенсій додатково спрямовано 32 мільярди 300 мільйонів гривень, - журналістка Катерина Котенкова

Журналістка Катерина Котенкова розповіла, які суми додатково виділили на виплату пенсій та інші напрямки соціального забезпечення в Україні.
Читать на русском
Катерина Котенкова

Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

За словами журналістки, зараз багато пенсіонерів переживають, чи не припиняться виплати пенсій під час війни. Вона пояснює, що багато підприємств, особливо в зоні активних бойових дій, просто перестали працювати, а це означає, що бюджет не наповнюється так, як у довоєнний час.

«У Пенсійному Фонді запевнили, що справи не такі вже й погані і що на виплату пенсій додатково спрямовано 32 мільярди 300 мільйонів гривень. Також для стабілізації ситуації Верховна Рада збільшила видаткову частину державного бюджету майже на 81 мільярд гривень», - повідомляє Катерина Котенкова.

Як вона розповідає, виплати на соцдопомогу збільшили на 5 мільярдів 700 мільйонів гривень, на субсидії та ЖКГ – на 3 мільярди 300 мільйонів, на внутрішньо переміщених осіб – на 32 мільярди 300 мільйонів, на пенсії – на 32 мільярди 300 мільйонів, на підтримку фермерів і с/г виробників – майже 1,5 мільярди, на Фонд розвитку підприємництва – на 4 мільярди, на доступні кредити 5-7-9% - на 4 мільярди, на субвенції місцевим бюджетам на відновлення критичної інфраструктури – на 1,6 мільярда.

«4 мільярди – це внутрішні запозичення, 75 мільярдів 430 мільйонів – це зовнішні запозичення, і 1 мільярд 550 мільйонів – це гранти ЄС», - пояснює Катерина Котенкова

Як повідомляла Politeka, Котенкова розповіла, що влада планує провести модернізацію пенсійної системи.

Також Politeka писала про те, що Патриляк розповів, як лідери Великобританії, Франції, Італії та Німеччини вирішили долю Чехословаччини без її участі.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще