Нам потрібно сконцентруватися на створенні умов всередині України, - Павло Себастьянович про повернення українців додому

Політолог Павло Себастьянович розповів, що для повернення після перемоги якомога більшої кількості українців, потрібно розвивати нашу країну.
Читать на русском
Нам потрібно сконцентруватися на створенні умов всередині України, - Павло Себастьянович про повернення українців додому

Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Я думаю, що нам потрібно сконцентруватися на створенні умов всередині України: просто закликати повернутися, не створюючи тут умов для економічного зростання – це просто пропаганда», - зазначив Павло Себастьянович.

На думку політолога, для того, аби українці, які у наслідок війни виїхали за кордон, почали повертатися до України, потрібно покращувати умови життя у країні та зокрема економічно складову.

«Багато людей, на жаль, залишаться у Європі, але в Україні потрібно створити умови для економічного зростання, подолати корупцію», - підкреслив Павло Себастьянович.

За словами експерта, аби повернулося якомога більше українців, потрібно розвивати економіку, створити робочі місця, аби їм ідея повернутися до України була привабливою, бо тут можна буде добре жити і заробляти гроші.

Як повідомляла Politeka, Максим Жорін розповів, коли Україна може повернутись до переговорів.

Також Politeka публікувала слова політолога Юрія Подорожнього: Швеція та Фінляндія посилили НАТО.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще