Ідея з продуктовими картами свідчить про провал економічної політики влади – Осадчук

Читать на русском
магазин, супермаркет, продукти

Замість економічного зростання і збільшення добробуту українців влада пропонує ввести продуктові карти, що свідчить про повний провал економічної політики президента.

Про це заявив народний депутат України Андрій Осадчук, пише Обозреватель.

"Зеленський, коли йшов на вибори, він нам усім розповідав про добробут, економічне зростання, структурні реформи. Але він не зрозумів, що це все не про популізм, а про те, щоб люди більше заробляли. Це не про продуктові картки, тому що безкоштовного нічого не буває", – розповів нардеп Осадчук.

За його словами, введення продуктових карт означатиме перекладення фінансового тягаря з незаможних українців на бізнес, і тих, хто працює і платить податки до державного бюджету.

"Ідея економічного зростання - про те, щоб люди заробляли більше. Але, на жаль, нічого не зроблено для того, щоб люди заробляли більше, тому що це важко. Тому що потрібно структурні реформи, потрібно верховенство права, потрібно незалежні інституції-все те, що ми говоримо Зеленському вже третій рік, але він не те що не чує, він просто не розуміє цього", – сказав Осадчук.

Нагадаємо, раніше радник президента з економічних питань Олег Устенко повідомив, що через зростання цін на продукти харчування в офісі президента розглядають можливість введення в Україні електронних продуктових карт для небагатих верств населення. За підрахунками експертів, введення продуктових карт коштуватиме бюджету 50 млрд грн.


Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Велетні серед хат: на Житомирщині зубрів, що гуляли селом, перегнали пішки 27 кілометрів заради порятунку

Держекоінспекція підрахувала збитки: за тиждень порушникам пред'явлено претензії на понад 3 мільйони гривень

Показати ще