«Налякані не лише ми»: Оксана Бєлякова висловилася щодо ситуації на міжнародній арені

Читать на русском
«Налякані не лише ми»: Оксана Бєлякова висловилася щодо ситуації на міжнародній арені

Політолог Оксана Бєлякова висловилася щодо становища української держави на міжнародній арені сьогодні та припустила, як ситуація може розвиватися далі.

Свою думку вона висловила у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

За словами експерта, сьогодні США мають сумніви щодо європейського курсу України, а сама Європа радше налякана. «Путін висуває найжорстокіші вимоги, вимагає видати йому папірець, де чітко написано, що НАТО більше не розширюється. Тому зараз у наших західних партнерів розтяжка гірша, ніж у корови у бомболюку у відомому фільмі», - констатує вона.

Як пояснює Оксана Бєлякова, те, що відбувалося у 2013-2014 роках, стосувалося тільки України, але тепер президент РФ вказує Заходу на те, що його думка йому аж ніяк не важлива. Звідси, констатує вона, і починаються проблеми. «Зараз у розкаряку перебуває вже не так Україна, як колективний Захід», - стверджує політолог.

Вона вважає, що розв’язання цієї проблеми буде на порядку денному весь перший триместр 2022 року. До того ж, додає Оксана Бєлякова, невідомо, чим є війська РФ на українському кордоні – справжньою загрозою чи звичайним способом залякування. За її словами, український істеблішмент і сам не знає, як це розуміти. «Але те, що ситуація турбує наших західних партнерів, – це однозначно. Втім, це втішає: отже, налякані не лише ми», - підсумовує гостя програми.

Як повідомляла Politeka, Бєлякова вважає, що Байден з Путіним зустрічалися, щоб вирішити, дружать вони проти Китаю чи ні.

Також Politeka писала про те, що Бєлякова поміркувала, чи вдасться владі зберегти монобільшість у парламенті.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще