Палатний: Брудна кампанія проти Кличка не спрацювала, кияни підтримують свого мера та "УДАР"

Читать на русском
Артур Палатный

Лідер партії «УДАР», мер Києва Віталія Кличко має найвищий рейтинг довіри серед киян. А партія «УДАР Віталія Кличка» найвищу підтримку серед мешканців столиці. Тобто спроби Банкової скомпрометувати Кличка та його команду не досягли цілі. Про це повідомив голова виконкому «УДАРу» Артур Палатний у Facebook.

«Соціологія показала, що лідер партії «УДАР» Віталій Кличко – політик з найвищим рівнем довіри серед киян. Йому довіряють і підтримують більшість мешканців столиці. А політична партія «УДАР Віталія Кличка» має у столиці найбільший рейтинг серед усіх партій – 19%. І це попри те, що другий рік триває політичне переслідування Кличка і настирливі спроби Банкової скомпрометувати його та його команду. Такі дані соціології означають одне: брудна кампанія проти Кличка не спрацювала», - заявив Палатний.

За його словами, більшість киян – майже 70% - вважають причиною конфлікту Зеленського з Кличком бажання усунути політичного конкурента. І, згідно опитування «Рейтингу», в цьому конфлікті Кличка підтримують вдвічі більше мешканців столиці, ніж Зеленського, підкреслює Палатний.

Він наголошує: кияни роблять висновки з результатів роботи міської влади.

«У Києві лише за останній рік за кошти міського бюджету побудовано понад 1200 км доріг, відремонтовано 198 об’єктів дорожньої інфраструктури, оновлено 70 км зношених тепломереж. Будуються нові сквери, закуповуються автобуси і трамваї. Вчителі та медики Києва отримують від міської влади доплати та премії. Саме тому Кличку довіряють понад 50% киян. Саме тому «УДАР», який за багато років довів, що стоїть на захисті інтересів звичайних людей, а не олігархів і не ставлеників Москви, має найвищий рейтинг у Києві. Саме тому дві третини киян проти закону про столицю від «Слуг народу» і не хочуть, щоб КМДА очолював ставленик Банкової», - зазначає голова виконкому «УДАРу».



Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще