ЗМІ: Максакова допомагала фінансово першому ватажкові "ДНР" Захарченку (фото документа)

Читать на русском
ЗМІ: Максакова допомагала фінансово першому ватажкові "ДНР" Захарченку (фото документа)

Російська оперна співачка Марія Максакова-Ігенбергс до свого переїзду до Києва допомагала фінансово першому ватажку "ДНР" Олександру Захарченку

Про це свідчить публікація в телеграм-каналі «Донецький абориген», пише Голос.

За словами авторів каналу, Максакова спонсорувала "особисту гвардію" Захарченка. Канал опублікував Почесну грамоту, яку повинні були вручити співачці в 2016 році в Міжнародний день театру. Свято традиційно відзначається 27 березня. Забрати нагороду Максакова не встигла - у її чоловіка Дениса Вороненкова виникли проблеми з російським законодавством і восени того ж року сім'я переїхала в Україну, йдеться в розділі Блоги сайту Корреспондент.

У Росії Марія Максакова-Ігенбергс довгий час працювала солісткою оперної трупи Маріїнського театру. З 2011 по 2016 рік співачка була депутатом Держдуми від правлячої партії «Єдина Росія». Максакова публічно підтримувала політику президента Володимира Путіна і в 2014 році голосувала за приєднання Криму до РФ. Чоловік Максакової Денис Вороненков в тому ж скликанні Держдуми був депутатом від КПРФ і також голосував за приєднання.

У жовтні 2016 року Максаков і Вороненков покинули Росію і переїхали в Україну. У березні 2017 року Денис Вороненков був застрелений невідомими в центрі Києва. У жовтні того ж року в інтерв'ю журналісту Айдеру Муждабаєву Максакова вибачилася перед українцями і кримськими татарами за голосування Держдуми щодо анексії Криму Росією. Співачка заявила, що в момент голосування вона була відсутня і в парламенті, і в країні.

Відомий політолог Дмитро Марунич у своєму блозі звернув увагу на короткозорість української влади щодо Максакової. На думку експерта, співачка не тільки не понесла в Україні ніякого покарання за голосування в Держдумі по Криму, а й отримала різні преференції, була працевлаштована і вільно виступала з концертами, заробляючи гроші на українцях. Коментуючи новину про повернення Максакової в Москву, Марунич назвав її пристосуванкою, постійно змінює свої політичні погляди.

За повідомленнями ЗМІ, в січні 2021 року Марія Максакова-Ігенбергс повернулася в Росію.


Від оборони до інвестицій: Україна та Велика Британія створюють спільний фронт у сфері критичних мінералів

Майже 2,5 мільйона збитків: на Житомирщині екоінспектори виявили незаконну вирубку 158 дерев

Фінансова екологія: у Києві обговорять, як отримати "5-7-9" та відповідати новим ESG-вимогам Світового банку

Понад тисячу зрубаних дерев: прокуратура вимагає стягнути 1,8 млн грн з лісоруба-браконьєра на Житомирщині

Екологічний тиждень збитків: Держекоінспекція нарахувала понад 16 мільйонів гривень шкоди за сім днів

Захист довкілля під контролем ветеранів: Уряд запустив екологічний експеримент у шести областях

Ніякого полювання під час війни: Держекоінспекція Полісся жорстко контролює мисливські угіддя

Мільйонні претензії до громад: Держекоінспекція прозвітувала про тотальну війну з лісовими браконьєрами

Екологічна катастрофа під Житомиром: інспектори виявили гігантське стихійне звалище площею понад 1000 "квадратів"

В Сулинському заказнику затримали браконьєрів, які завдали шкоди на 2,5 мільйона гривень: спіймали на гарячому

Вперше на Житомирщині: школярі присягнули стати "Омбудсманами" та захищати права дітей

Екоінспектори та громади об'єднують зусилля: на Житомирщині тестують нову модель екологічного контролю

Понад 13 мільйонів збитків за тиждень: Держекоінспекція про масштабні порушення законодавства

Зелене відновлення України - нові можливості для ветеранів війни та розвитку економіки

На Житомирщині вандали вирубали 17 дубів уздовж залізниці: збитки – понад 360 тисяч гривень

Від обіцянок до мільярдів: Єгор Перелигін заявив про запуск механізму Американо-Українського інвестиційного фонду

Екоінспектори перервали незаконну рибалку: у Сулінському заказнику вилучили кілометри сіток, збитки – 1,6 мільйона гривень

Відкрито Пункт екологічного контролю (ПЕК) на Черкащині

Екоцид на Житомирщині: двоє чиновників отримали підозри за незаконне рубання 2600 дерев, збитки – 14,6 млн грн

Показати ще